Vstar.pl

narzędzie do dzielenia

Jak to działa?

Vstar.pl to pierwsze w Polsce narzędzie do dzielenia się. 

Za pomocą Vstar.pl możesz otrzymać nagrody za to że podzielisz się informacjami o nich z innym, podsyłając znajomym linka. 

Działa to tak.

Wchodząc na stronę vstar.pl widzisz aktualną ofertę, czyli co jest przedmiotem „zabawy” . Masz tam wypisane podstawowe informacje, ile warta jest nagroda, czym dokładnie jest przedmiot oferty, do ilu osób musisz podesłać link by otrzymać nagrodę oraz ile czasu pozostało do końca oferty. 

Teraz wystarczy że skopiujesz linka do tej strony i podeślesz go znajomym (możesz skorzystać z wtyczek społecznościowych pod linkiem). Gdy Twój znajomy kliknie link i wejdzie na stronę na twoim liczniku pokaże się cyfa 1 , czyli licznik pokazuje ile osób weszło z Twojego polecenia (btw Twój znajomy w ten sposób też może otrzymać nagrodę).

Licznik odświeża się sam i pokazuje na bieżąco ile osób weszło, licznik zlicza tylko indywidualne wejścia (nie odsłony). Na stronie vstar.pl na bieżąco śledzisz ile osób weszło, gdy licznik wskaże odpowiednią liczbę wejść (liczbę podaną w danej ofercie) to znaczy że wygrałeś nagrodę !

W miejscu w którym wcześniej był link polecający pojawi się pole do podania swojego adresu e-mail i prośba o jego wpisanie.

WAŻNE ! Należy podać poprawny adres e-mail nagroda wysyłana jest wyłącznie raz i nie ma możliwości poprawienia adresu.

W przypadku podania błędnego adresu nagroda przepada :( 

Po podaniu adresu na maila otrzymasz nagrodę, najczęściej jest to kod który pozwala na darmowe korzystanie z danego produktu, lub link pozwalający zakupić dany produkt taniej (zgodnie z treścią danej oferty)

I to tyle ! 

Podsumowując:

  1. wchodzisz
  2. rozsyłasz swój link polecających
  3. wygrywasz nagrodę
  4. podajesz adres e-mail
  5. odbierasz maila z nagrodą. 

Adres e-mail który podajesz służy wyłącznie do odebrania nagrody, nie sprzedajemy adresów innym firmą, nie rozsyłamy naszym użytkownikom reklam. Jedynie zastrzegamy sobie prawo do raz na jakiś czas poinformowania użytkowników o nowych ofertach w vstar.pl , oczywiście swój adres możesz wypisać z naszej listy, wystarczy że klikniesz w mailu z  nagrodą link „nie chcę otrzymywać więcej wiadomości” i to tyle.

Uczciwie traktujemy naszych użytkowników.

W razie pytań pisz kontakt@vstar.pl

Realizacja Webhome.pl